با مجتمع کیک و شیرینی ملکا بیشتر آشنا شوید

تلفیق هنر و مزه

مجتمع کیک و شیرینی ملکا واقع در مشهد مقدس، از سال 1396 پذیرای شهروندان عزیز بوده است. مشتریان گرامی، مجموعه کیک و شیرینی ملکا را به تازگی محصولات، متفاوت بودن، شیرینی های خاص و کیک های طراحی شده بی نظیر می شناسند. تعهمد ما به مشتریان باعث شده است که در این صنف پایدار بمانیم و محبوب مشتریان خود در سرتاسر کشور شویم. در مجموعه ملکا تلاش ما بر نهایت کیفیت و کمال گرایی است و ما تضمین بالاترین کیفیت را در هر محصولمان بشما می دهیم.

تنوع، رضایت و احترام

کیک ها و شیرینی های مجتمع ملکا، همچنینی سایر محصولات مانند شکلات، اجیل و بستنی ها همگی جهت سفارش برای شما عزیزان فراهم شده ند. هدف ما آرامش و ایجاد حس خوب برای مشتریان است و در این راستا با تکیه و توکل به خداوند متعال و بکارگیری زبده ترین متخصصین، تنوع گسترده ای از محصولات خوشمزه را در فروشگاه موجود داریم. تمامی محصولات ما بصورت آنلاین در اختیار شما جهت سفارش موجود هستند، همچینی شما میتوانید از طریق سیستم سفارش کیک خاص، کیک متفاوت مخصوص خودتان سافرش دهید.

روند کار در مجتمع کیک و شیرینی ملکا

همه چیز از ارزش ها شروع می‌شود

دیدگاه شما، احساسات و ارزش های شما همگی در تولید یک محصول مهم هستند. ما با دقت فراوان محصولی تولید میکنیم که بهترین برای شما باشد.

خلاقیت

با بکارگیری متخصصین طراحی، دیدگاه شما را به محصولی جدید و تکرار نشدنی تبدیل خواهیم کرد و تجربه ای بینظر را برای شما رقم خواهیم زد.

مهارت

ذبده ترین قنادان کشور در این مجموعه در خدمت شما هستند تا طراحی تخصصی صورت گرفته مطابق میل شما را با نهایت کیفیت و خوشمزگی تولید کنند.

ارائه آنچه شما انتظارش را دارید

محصول تولید شده در بسته بندی زیبا و شکلی، در زمان دقیق و در مکان مورد نظر شما تحویل داده می شود و شما منتظر شگفت زده کردن مهمانان خود باشید.

باشگاه مشتریان

بزودی سیستمی نوین جهت تکریم شما مشتریان گرامی معرفی خواهیم کرد که بیش از پیش از خرید های خود لذت ببرید و تجربه باور نکردنی از خرید محصولات خوشمزه بدست آورید.

همیشه آماده پذیرایی

هر روز با تعداد متنوعی از کیک ها و شیرینی های خاص در فروشگاه در خدمت شما هستیم. تمامی محصولات داخل فروشگاه با استفاده از دیدگاه اصلی مجموعه یعنی بکارگیری خلاقیت و مهارت تولید شده اند.

رضایت شما، پایداری ما

رضایتمندی شما، ساخت خط تولید مجتمع کیک و شیرینی ملکا است، و با توکل بر خدا تا به امروز تمامی مشتریان با نهایت رضایت از خرید خود لذت برده اند، و ما پر انرژی تر از روز قبل آماده ارائه بهترین ها به شما هستیم.

کیک و شیرینی ملکا
اتفاقی شیرین

  • Success Alert